KONST / Litografier / Färglitografi 12297106
nr 1229 7106
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Bilar. Signerad, daterad 1994, numrerad 31/360. Motivet: 27x38
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:15:05
21/1 17:35:51
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg